şubat 97Attırdığınız yere göre karakter tahlili

Dona
Abazanlığın doruklarındasınız. Odada iki dakka yalnız kalsanız Hemen sıvazlamıya başlıyorsunuz. Bir kaç gün sonra taşşaklarınızdan yükselmeye başlayan kokuyu önemsemeyecek kadar vurdumduymaz ve antisosyalsiniz. Büyük olasılıkla ıslak donla dolaşmaktan mütevellid idrar yolları enfeksiyonundan şikayetçisiniz.
Tuvalete
Düzenli bir abazanlık yaşantınız var. Gündelik işlerinizle meşgul olurken otuzbir saatiniz geldiğinde tuvalete gidiyor, otuzbirinizi çekiyor ve işlerinize geri dönüyorsunuz. Bir gün aksatsanız ertesi gün mutlaka telafi ediyorsunuz. Bu monoton hayatın sıkıcılığından çok bunalıyor ve bir çıkış yolu arıyorsunuz. Sık sık eş dost akraba ziyaretine gitmeli ve onların tuvaletlerinde değişik fanteziler denemelisiniz.
Dergi aralarına
Çok beleşçisiniz. Beleşçi olduğunuz kadar lüzsüzsünüz de. Dergileri hep ondan bundan ödünç alıyorsunuz, sonra da yapışmış sayfalarla sırıta sırıta geri veriyorsunuz. Bu nahoş tavırlarınızdan dolayı dostlarınızın hızla sizden uzaklaşmalarına bakılacak olursa siz yakında karşı cinsle ilişkiye girip mala filan bile vurursunuz...
Yerlere
Pis, pasaklı ve iğrençsiniz. Evinizin kapısını açınca insanın suratına ayak, taşak, ter ve nefes kokusu karışımı yoğun bir bulut çarpıyor, ama siz evden pek çıkmadığınız için bunun farkında değilsiniz. İçinizde büyük işler başarmanızı sağlıyabilecek bir potansiyel var ama günde beş kere otuzbir çekmekten büyük işler aklınıza bile gelmiyor.
Avuca
Yakın gelecekte büyük olasılıkla yerlere attıracaksınız ancak henüz ailenizle oturduğunuz için son anda elinizle kapatıyorsunuz.
Selpaka
Tam bir hanımevladısınız. Çekingen, sıkılgan ve süklüm püklümsünüz. Attırırken bile kulaklarınızda annenizin "Ortalığı kirletme!.." diyen sesi yankılanıyor. Hamamcı olup donu kirlettiğinizde donun önünü ıslatıp -biraz da çitileyip- banyonun ortasına bırakarak "Aa, kilodumu şuraya koyduydum su dökülmüş ıslanmış" süsü vermek istiyorsunuz. Şunu bilin ki kimse bu numarayı yemez.
Prof. MEMO

.................................

Gezinti

Kaldırımda yürürken kadınlara bakarım
Görmek için biraz köt binbir takla atarım
Uzun ise etekler onlara çok kızarım
Açık göbek, mini, tayt, çıplak bacak ararım..

İncelerim onların köt ve memelerini
İstemsiz taşlaşan şu fiki yemelerini
"Haydi kaldır, domalt, sok, kanırt!" demelerini
Düşünerek el cepte fikimi sıvazlarım..

Görsem şöyle irice yuvarlacık bir kâse
Fikim onu gösterir o nereye yönelse
Ee, biz de gidiyoruz fik nereyi gösterse
Kendi güzergahımdan hayli uzaklaşırım..

Onlar da istiyorlar deli gibi fikişmek
Dam ve barrak bir olup saatlerce yiyişmek
Ordan geçen bir fiki tutup yolda tepişmek
Bunları düşündükçe için için azarım..

Kadın kısmı ister ki kendi illa naz etsin
Erkek "aç şu kötünü, fikem" diye diretsin
Memo ısrarcı değil, kadın ile ne etsin?
Yoldan eve varınca otuzbirden çatlarım..

şubat 1997 > l-manyak sayı 14