kasım 97Fikdambul Film Festivali
İstanbul Film Festivali'nin esamesinin dahi okunmadığı şu günlerde sessiz ve derinden başlayan "Fikdambul Film Festivali" istanbullu masturbatörlerin kültürel dünyasını eski ve yeni filmlerden yaptığı bir seçkiyle renklendiriyor.


İstanbul Vaşşaklarımın Altında
Film, masturbasyonun yasaklanıp masturbatörlerin zulüm gördüğü karanlık orta çağda galata kulesinden üsküdara attırmayı başarmış olan tarihi şahsiyet Bızırfen Ahmet Çelebi'nin verdiği otuzbircilik mücadelesini işliyor. Bızırfen'in, İstanbul'un her semtine attırabilmek için kanat takıp uçtuğu sahneyle dikkat çeken film, eski İstanbul atmosferini yaratmayı pek beceremese de İtalyan köle rolündeki İtalyan manita sayesinde otuzbirci izleyici kesimin dikkatini çekmeyi başarıyor.
Yönetmen:Mustafa ALTTANYOKLAR
Oynayanlar:Tutan BAYÜLGEN, Barış DAM, Sakallı lavuk, Kel lavuk, Top lavuk, İtalyan manita


Rocky 31
Sekizyüzotuzdokuz kere dünya boks şampiyonu olan Rocky'nin ağzı burnu kırılmış, façası bozulmuş, ifadesi kaymıştır ve manitalar kendisine bakmamaktadırlar. Ve fakat nasıl yumrukları kaya gibiyse, o şekilde kaya gibi olan başka yerleri de mevcuttur. Kendini adadığı boks yüzünden sap kalan rocky kendi kendine kinlenir ve kaya gibi olan uzuvlarını ebediyyen birleştirir. Fikallone'nin yumruklarını ve vaşşaklarını konuşturduğu film, içerdiği mastürbasyon sahnelerindeki şiddet dozajı nedeniyle küçükler için sakıncalı olabilir.
Yönetmen: alexandre FİCKSALLANDRE
Oynayanlar: Fikvester FİKALLONE, Koç rolündeki moruk, Rocky'ye bakmayan bir sürü manita

4. Element
Günümüzün üç yüz yıl sonrasında geçen bu felsefi macera, bir masturbatörün, hiç ummadığı bir anda dam gerçekliğiyle karşı karşıya gelişini konu alıyor. O güne kadar hep üçün biri ve üçün diğer ikisiyle ilgilenmiş olan kahramanımız, dünyayı kötülüklerden kurtarmak için üçün dördüncüsüne ihtiyaç olduğunu öğrenince tüm değer yargıları ve yaşamı alt üst olur. Acaba üçün dördüncüsünü gösterip gösterip vermeyen uzaylı manita son anda cortlarsa elinde üçün biriyle yapayalnız kalan kahramanımız dünyayı kurtarmayı başarabilecek midir?.. Otuzbirciliğin kendini sorguladığı bu filmi her masturbatör izlemeli.
Yönetmen: Top BESSON
Oynayanlar: Vurus FİKİS, Uzaylı lavuklar, Bi de şaane manita


kasım 1997 > l-manyak sayı 23

Bu sayıdaki Aşık Memo için [tıklayınız]